Kelionių maršrutai Islandijoje

pritaikyti tik Jums ir tik Jūsų poreikiams!

DAUGIAU INFORMACIJOS / UŽSAKYMAI

+370 655 17027 / edmundas@islandija.info

Individualius kelionių maršrutus sudaro Edmundas Statkauskas – kelionių vadovas Islandijoje, knygos „Pažink Islandiją“ autorius ir šios svetainės administratorius. 

• Kartu išsiaiškinsime Jums tinkamiausią keliavimo būdą,
• sudarysiu detalų kelionės maršrutą,
• suteiksiu reikalingų daiktų sąrašą ir kitą naudingą informaciją,
• papasakosiu apie įdomiausias pramogas Islandijoje,
• rekomenduosiu nakvynių vietas,
• pasiūlysiu nuomojamos transporto priemonės variantus.

kelionių maršrutai Islandijoje

Individualiai suplanuotas kelionės maršrutas pritaikytas tik Jums, atsižvelgiant į jūsų poreikius, pomėgius ir galimybes. Jums sukurti kelionių maršrutai bus originalūs ir detalūs, o keliauti pagal juos bus vienas malonumas.

[carousel_slide id=’2624′]

Kelionės maršruto planavimas / procesas

Užpildykite šalia esančią kontaktų formą ir laukite mano skambučio. Supažindinsiu Jus su maršruto planavimo procesu ir kaina, susitarsime sekančio pokalbio telefonu laiką.

Antro pokalbio metu užduosiu Jums keletą klausimų, kurie padės išsiaiškinti Jūsų norus, poreikius ir kelionės lūkesčius. Remiantis šia informacija aš paruošiu Jums puikiai tinkantį maršrutą. Pateiksiu įdomios ir naudingos informacijos, o Jūs galėsite užduoti rūpimus klausimus. Jei prireiks trečio ar ketvirto papildomo pokalbio telefonu, jokių problemų – geriau išsiaiškinti viską ir iki smulkmenų.

Ieškau Jūsų norus ir lūkesčius atitinkančias nakvynių vietas. Kiekvienai nakčiai rekomenduoju 2-3 variantus, o nakvynės vietas parenku taip, kad tiktų prie sudėlioto maršruto. Pateiksiu Jums nakvynių sąrašą bei detalų kelionės maršruto aprašymą su nuotraukomis, koordinatėmis ir kelių žemėlapiais. Nakvynių vietas turėsite rezervuoti / užsisakyti patys.

Jūs peržiūrite maršrutą, rezervuojate nakvynių vietas, pasirenkate norimas pramogas ir atsiunčiate man savo komentarus, pastabas, pageidavimus. Atsižvelgdamas į tai atnaujinu maršruto aprašymą ir dar kartą siunčiu Jums.

Kontaktų forma, norintiems kelionių maršruto

    Įrašykite savo vardą *

    Įrašykite savo telefono numerį *