Edmundas Statkauskas

Esu šios svetainės kūrėjas, administratorius, kelionių vadovas ir knygos „Pažink Islandiją“ autorius.

Laisvalaikis ir pomėgiai

Be to, kad nuolatos domiuosi Islandija, dar turiu ir kitų pomėgių. Dalyvauju dirbtinių uolų laipiojimo, kalnų kelionių technikos ir kalnų dviračių varžybose, keliauju po kalnus, slidinėju ir laipioju uolomis. Priklausau „Montis Magia“ klubui, kurio nariai suteikia puikias sąlygas užsiiminėti šiomis veiklomis.

Turite klausimų?

Nepavyksta svetainėje rasti atsakymo į Jums svarbų klausimą? Rašykite, bandysiu padėti.

Įrašykite savo vardą *

Įrašykite savo el.paštą *

Įrašykite savo klausimą / komentarą / atsiliepimą *

Atsiliepimai

Regina ir Edmundas

“Labai didelis AČIŪ už pagalbą planuojant mūsų kelionę. Be jo patarimų būtume nepažinę Islandijos taip gerai, kaip pažinome ją dabar. Išvydome Islandiją iš visų perspektyvų ir įsitikinome, kad tai tikrai neeilinė šalis. Rekomenduojame mūsų planą naudoti tiems, kas nori apvažiuoti visą salą.”

Rima ir Ričardas

“Puikus kelionės planas bei labai įdomiai parinkti lankytini objektai. Kadangi mūsų komandoje turėjome skirtingų interesų, Edmundas padėjo suderinti juos visus – turėjome galimybę pažinti ir sostinę, ir provinciją, ir laukinę gamtą, taip pat patyrėme truputį ekstremalumo – pasiplaukiojimas aplink ledkalnius, laukinis Breidavik regionas ir kelionė skardžiais, bei mano mėgstama žvejyba. Nuostabi kelionė, didelis ačiū už pagalbą.”