Pažink Islandiją / 2023

10-IES DIENŲ (9-IŲ NAKTŲ) KELIONĖ Į ISLANDIJĄ

DATA: birželio 12 - 21 d.
KAINA: 2090 Eurų + skrydis
GRUPĖ: 7-8 asmenys
VADOVAS: Žilvinas

INFORMACIJA IR VIETŲ REZERVACIJA

+370 655 17027 / edmundas@islandija.info

Daugiau kelionių rasite čia (nuoroda)

Programa patikrinta ir pamėgta keliautojų, kurta bendradarbiaujant su Edmundu Statkausku.
Grupę lydės Islandiją gerai pažįstantis gidas Žilvinas Žebrauskas.

TRUMPAI IR AIŠKIAI

  • Keliausime 9-ių vietų mikroautobusu.
  • Visos 9-ios nakvynės po stogu – svečių namuose, hosteliuose, viešbučiuose.
  • Kasdien eisime į žygius: lavos laukuose, kalnuose, ledynuose, miesteliuose.
  • Mėgausimės laukinėmis ir civilizuotomis geoterminėmis maudynėmis.

 

kelione Islandijoje

KAINA: 2090 € + lėktuvo bilietai.
Avansas: 30% kelionės kainos. Likusi suma mokama 30 dienų iki kelionės.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• Kelionė pagal programą 9-ių vietų mikroautobusu;
• Apgyvendinimas svečių namuose, apartamentuose, hosteliuose, privačiame sektoriuje. Dalyje apgyvendinimo vietų virtuvės, WC ir dušai yra bendri. (Hosteliai – patikrinti ir dažnai klientus nustebina švara ir įrengimu.)
• Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo – vairuotojo paslaugos Islandijoje
• Maitinimas : 2 pusryčiai, 2 vakarienės, lengvi užkandžiai žygių metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Skrydžio bilietai ( perkame grupinius, kaina nuo 390 eur)
• Kelionės draudimas;
• Maitinimas, nenurodytas prie „įskaičiuota“ (Likusias dienas maitinsimės savarankiškai: gaminsimės virtuvėse, kur yra visa reikiama įranga, arba valgysime miestelių kavinėse, restoranuose).

Pasirenkamos pramogos:
• Banginių stebėjimas, kaina apie 100 eur/asmeniui
• Pasiplaukiojimas ledkalnio ežere, kaina apie 70 eur/asmeniui
• Sky Lagoon, kaina apie 55 eur / asmeniui

Kelionė į Islandiją
Juodas paplūdimys Islandijoje
Kelionės maršrutai Islandijoje
Žygiai Islandijoje
Ledkalniai Islandijoje
Karšta upė Islandijoje

KELIONĖS MARŠRUTAS

Programa gali būti keičiama atsižvelgiant į kelių būklę, oro sąlygas ir grupės poreikius.

1 DIENA

Jau pirmąją dieną aplankysime Krysuviko geoterminę zoną, kur įsitikinsite, kad žemė kvėpuoja. Pakeliui užsuksime į Tingvedliro nacionalinį parką – vieną svarbiausių istorinių vietų Islandijoje. Nacionalinis parkas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai muziejus po atviru dangumi, lankytojus supažindinantis su Islandijos salos formavimusi, papročiais ir kultūra. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai. Šiandien nusimato ilga diena, nes pervažiuosime į šiaurinę salos dalį. Pakeliui lankysime islandų tradicinė velėninę bažnyčią, muziejų. Grožėsimės legendomis apipintu Dievų (Godafoso) kriokliu. Nakvynė apartamentuose.

3 DIENA

Vykstame į Husaviką stebėti banginių (už papildomą mokestį), o grįždami vyksime prie Asbyrgio kanjono. Antrą dienos pusę leisime tyrinėdami Myvatno ežero apylinkes, užlipsime ant vieno kilometro skersmens kraterio ir grožėsimės nuo jo atsiveriančiais vaizdais. Nakvynė svečių namuose su bendrais patogumais.

Kelionė į Islandiją 4 diena

4 DIENA

Jei dar bus likę „nepabaigtų reikalų“ prie Myvatno ežero – rytą skirsime jam. Vėliau vyksime prie Detifoso – galingiausio Europos krioklio. Taip pat lankysime išskirtiniame peizaže tyvuliuojntį Lagarfljoto ežerą bei Stuðlagil kanjoną. Vakarienė ir nakvynė Djupovogur miestelyje.

5 DIENA

Po pusryčių vyksime prie tirpstančio ledkalnių ežero ir didžiausio ledyno Europoje. Vatnajokudlio ledynas dengia apie 8 proc. viso šalies ploto (daugiau nei 8 tūkst. kv. km.). Vidutinis sniego ir ledo dangos storis yra 400 – 450 m., o storiausia ledyno vieta siekia beveik 1000 m. Po šiuo ledo milžinu stūkso net keli galingi ir vis dar aktyvūs ugnikalniai. Tai didžiausias Islandijos ir visos Europos ledynas. Deimantų paplūdimys. Plaukimas ledkalnių ežere (už papildomą mokestį).

Kelionė į Islandiją 7 diena

6 DIENA

Šiandienos plane – žalia samana apaugę lavos laukai, gilus Fjadrargljufuro upės kanjonas, Dirholėjaus iškyšulys, juodojo smėlio paplūdimys, ir, žinoma, vienas kitas krioklys. Jei vakare dar turėsite noro ir jėgų, važiuosime išsimaudyti geoterminiame baseine ar nužygiuosime iki karštųjų versmių upelio. Nakvynė Viko miestelyje.

Kelionė į Islandiją 2 diena

7 DIENA

Spalvotieji Landmannalaugar kalnai – tai viena gražiausių vietų Islandijoje. Neįprastų spalvų kalnus pažinime žygiuodami. Rožinė, žalia, geltona, mėlyna, balta ir juoda – visos spalvos maišosi tarpusavyje ir sukuria magišką atmosferą. Po žygio nuovargį nuplausime geoterminiame upelyje.

Kelionė į Islandiją 7 diena

8 DIENA

Planas priklausys nuo oro bei keliautojų savijautos. Labiausiai norėtume parodyti ne mažiau žavius ir spalvotus Kerlingarfjoll kalnus, arba, jei norėsis, dar kartą sugrįšime į Landmannalaugar. Nors ir tenka pavažiuoti nemažą gabalą kelio, tačiau vaizdai to verti.

9 DIENA

Šiandiena lieka ekspromtui tam, ko norėsis labiausiai. Gal šviežiausių lavos laukų, o gal dar vieno kalnų žygio? Ką beveiktume, neabejotinai padėkosime savo kūnams – vyksime į mūsų klientų pamėgtą modernų geoterminį spa centrą „Sky Lagoon“ (už papildomą mokestį). Nakvynė apartamentuose Reikjavike.

10 DIENA

Rytinė pažintis su Reikjaviku. Pervežimas į oro uostą ir skrydis namo.

INFORMACIJA IR VIETŲ REZERVACIJA
+370 655 17027 / edmundas@islandija.info

Kelionės organizatorius – Kelionių fėjos