Iceland Airwaves

„Iceland Airwaves“ muzikos festivalis

Iceland Airwaves yra ko gero masiškiausias kasmetinis muzikos festivalis Islandijoje. Lapkričio pradžioje net penkias dienas vykstanti įvairios muzikos fiesta privilioja gausų būrį vietinių atlikėjų ir svečių iš užsienio šalių.

Pagrindinis šio renginio dėmesys skirtas atskleisti naujus muzikos stilius, grupes ir talentingus atlikėjus. Šiemet Iceland Airwaves muzikos festivalyje dalyvauja daugiau nei 200 muzikos artistų.

Nuo 1999 metų vykstantis renginys puikiai vertinamas ir minimas populiariausiuose pasaulio muzikos leidiniuose. Žurnalas „Rolling Stone“ rašė, kad kasmetinių muzikos ir festivalių kalendoriuje tai hipiškiausias savaitgalis.

Puikiausiai festivalio atmosferą nusako ši pastraipa: „Dabar 4 valanda ryto. Tu buvai jau penkiuose šauniuose klubuose, matei dešim nuostabių atlikėjų pasirodymų, susiradai penkiolika naujų draugų ir dvidešim kartų įsimylėjai. Esi labai pavargęs. Esi išsunktas. Pasiruošęs susirasti šiltą lovą. Pasiruošęs pratęsti vakarėlį kiek ilgiau. Tu negali patikėti, kad čia esi ir jau dabar dėlioji planus sugrįžti čia kitais metais. Ir žinote ką? Tai tik pirmos dienos pabaiga.“

Šiemet renginys vyksta lapkričio 4-8 dienomis. Bilietas vienam asmeniui kainuoja 141 Eurą ir jis suteikia galimybę lankytis visuose festivalio koncertuose ir pasirodymuose. Dažniausiai į Iceland Airwaves bilietai būna išparduoti dar jam neprasidėjus, todėl planuojantys ten vykti nesnauskite ir jais pasirūpinkite iš anksto.

Keletas video akimirkų iš Iceland Airwaves muzikos festivalio:


EdmisLT